Şirketimiz Hisar Sigorta Çekmeköy Şubesi olarak ; Oto Kaza Sigortası, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Tarım Sigortaları, Mali - Mesleki Sorumluluk Sigortası, Hayat ve Sağlık Sigortası branşlarındariskinizi üstlenme hizmeti vermektedir.Başka bir acenteden ürün-fiyat araştırmasıyapmak zorunda kalmadan sektörün en güçlü markalarından fiyat teklifleriniz kısa sürede hazırlanır.

SESLİ nin güçlü portföyüne özel indirimlerden yararlanmanın avantajını yaşayarak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

İnşaat ALLRisk, İşyeri Yangın ve Özel Sağlık Sigortalarınız için ücretsiz danışmanlık ve ekspertiz desteği sağlamaktayız.

Oto kaza branşı içinse sizlere daha aktif , zamanında ve sağlıklı teklif verebilmemiz için ; firmanız adına kayıtlı bulunan araçların ruhsat kopyalarını ya da Ruhsat Belge Seri Numaralarını içeren araç bilgileri listenizi tarafımıza göndermeniz halinde , araç filonuz takip listemize eklenecektir.

Unutmayın ; SiGORTA başınızı yastığınıza rahat koymanızı sağlar.

Acenteliklerimiz

Sesli Turizm Sigorta Hizmetleri

Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
  •  
  •  
  •  
  •  


Sıkça Sorulan Sorular ;

Trafik Sigortamın Teminat Limitleri Ne kadardır ?
Trafik sigortanızın karşı tarafa verdiğiniz maddi zararlarları karşılama limiti; poliçeniz hangi sigorta şirketinden olursa olsun 26.800 TL olarak Başbakanlık Hazine Müsteşarlığınca belirlenmiştir. Bu poliçe şahıslar tarafından yaptırılması zorunlu kabul edilip devlet elince takibe tabidir. Ve poliçe teminat limiti aşağıya ya da yukarıya çekilemez.

Kasko Sigortamın Teminat Limitleri Ne kadardır ?
Bizim hazırladığımız teklifler, her zaman FULL ( Tam ) Kasko Poliçesi şeklinde sunulmaktadır. Hırsızlık, Yangın, Deprem - Sel Doğal Afetler, Terör Hareketleri, Grev ve Lokavt Kaynaklı halk hareketleri, Manevi tazminat ve Hukuksal Koruma gibi genel klozların yanında, size sunulan her birkasko poliçesi 100.000 TL lik İMM ( İhtiyari Mali Mesuliyet ) teminatı içerir. Hiçbir şekilde muafiyet barındırmazlar.

İMM Teminatı Nedir ?
İMM teminatı ; Kaskolarınıza Trafik Sigortanıza ek , tamamlayıcı bir teminat olarak eklenir. Araç sahibinin 3. Şahıslaravereceği maddi-bedeni zararlar için Trafik Sigortanızın karşıladığı 26.800 TL lik hasar limitini aşan durumlarda devreye girmektedir. Bizim acente olaraken az 100.000 TL belirlediğimiz bu limit kasko dışında bırakılabilir ya da çok düşük tutulabilir. Bir sigorta danışmanı olarak , müşterilerimizi bu önemli konuda bilgilendirmeyi görev edindik.
Örnek : Yaptığınız kaza sonucu 3.şahıslara verdiğiniz hasar bedeli aracınpert olması durumuyla 110.000 TL. Trafik sigortanızın karşıladığı limit 28.600 TL.Karşı tarafın Kasko poliçesi olmaması durumdan dava yolu ile sizden talep edeceği bedel 110.000 TL - 28.600 TL = 81.400 TL.Karşı tarafın Kasko poliçesi olması durumunda hasarı karşılayan sigorta şirketinin dava yolu ile sizden talep edeceği bedel = 81.400 TLKendi Kaskonuz da bulunan İMM teminatı 100.000 TL olması durumunda bu bedeli kaskonuz karşılayacaktır. İMM teminatınızın yetersizkalması durumunda bedel şahsınız tarafından karşılanacaktır.

Araç Bedelim Kaskomda Ne kadar Gözüküyor ?
Müşterilerimizden gelen bir başka konuda araç bedellerinin poliçede ne kadar bedelle gösterileceği konusudur. 01.04.2014 tarihi itibariyle araç poliçeleri üzerinde Araç Bedeli konusunda acentelerin değişiklik yapması engellenmiştir. Araç bedellerinin düşük ya da yüksek gösterilip poliçe bedellerinin değiştirilmesi suretiyle yaşanan suistimallerin yanında müşteri mağduriyetine engel olmak için Araç Bedeli Kaskolarda o gün ki Rayiç Bedel ( Piyasa Değeri ) üzerinden şirket ekranları tarafından otomatik olarak atanmakta olup revizeye kilitlidir. Araç bedelleri Türkiye Sigortalar ve Reasürans Birliği tarafından belirlenmektedir. Bu bedel yıl içinde farklı değişkenlerle hesaplanıp sürekli güncellenmektedir. Hasar durumunda; atanan eksperiniz, aracın 0 km bedeli ile 2. el bedelini oranlayarak Rayiç Bedel in sistem tarafından güncelliğiyle ilgili araştırmayı sizin adınıza yapmaktadır.

Kimler Trafik Prim İadesi Alabilir ?
• 19 Haziran 2014 - 30 Eylül 2015 tarihleri arasında Trafik Poliçesi yaptırmış olan,
• Geçmiş poliçesinden gelen hasarsızlık indirim hakkı olduğu halde, bu poliçesi indirimsiz (4. Basamak) düzenlenmiş olan,
• Sadece Bireysel Sigortalılar (tüzel olmayan) prim iadesi alabilir.

Prim iade Sorgu

Araç Değer Düşüklüğü için Nasıl tazminat alabilirim ?
Sizin haklılık payınızın daha yüksek olduğu kazalarınızda hasarlarınızın karşılanması harici , araçlarınızda meydana gelen değer düşüklüklerini Sigorta Şirketlerine başvurarak, Sigorta Tahkim Komisyonuna giderek ya da dava açarak 4 ay içinde sonuçlandırabilirsiniz. Bu konuda destek almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Sesli Turizm ile sigorta hizmetlerinin önemi

Sigorta hizmetleri taşımacılığın ve seyahatlerin tadını çıkarmanız için, endişelerinizden arınmanız için çok gereklidir. Seyahatlerinizde başınıza gelebilecek problemlerden kaynaklanan zararları ve acil sağlık durumlarını teminat altına almanız için sigorta hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir. Sigorta hizmetlerinin gerekliliğini biliyoruz ve bunun için Sesli Turizm olarak sigorta hizmetlerine önem ve değer veriyoruz.

Seyahat sağlık sigortası ile tıbbi tedavi teminatlarınızı, seyahat ve naklinizi, eşya ve bagaj kaybınızı, çalıntı mallarınızı, tıbbi danışmanlık hizmetlerinizi teminat altına almış olursunuz.

İstanbul’da sigorta hizmetleri vererek iş dünyasının kaliteli ve öncü bir markası haline geldik. Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerle adımızı kalitenin altına yazıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı taşımalarda sizi sigorta hizmetleri ile güvence altına alıyoruz.

Sigorta hizmetlerimiz sadece taşımacılık alanında da kalmayıp diğer sigortalarda da kaliteli hizmet sunuyoruz. Sizlere hasarlarda hızlı ve eksiksiz ödeme yapıyoruz. Bize olan güveninizi boşa çıkarmamak için en iyi şekilde çalışıyoruz.

Taşımacılık hizmetlerinde vatandaşlarımızın firmalara karşı olan güvensizliğini Sesli Turizm ile telafi ediyoruz. Sesli Turizm bugüne kadar vermiş olduğu sigorta hizmetlerinde müşterilerine yüksek memnuniyet sunmuştur. Öğrenci taşımacılığı, personel taşımacılığı gibi alanlarımızda olduğu gibi bu alanda da en iyi hizmeti vermek için adeta sektörle yarış halindeyiz.

İstanbul gibi bir şehirde yaşamanın vermiş olduğu rahatsızlıktan kurtulmak, stres altında olmaktan kurtulmak için insanlar sigorta hizmetlerini tercih etmektedir. İstanbul’da bu hizmetin gerekliliğinin bu kadar yüksek olması sektör içinde rekabeti artırmıştır ve fiyatlar düzeyinde yükselme görülmüştür. Sizlere bu hizmetinde ekonomik teklifler sunan Sesli Turizm kalitesinden de ödün vermemektedir. En iyi hizmeti sizin gibi değerli müşterilerimize vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu mutluluğu bizlerle paylaştığınız için sizlere teşekkür borçluyuz.

sigorta hizmetleri deneyimi sunuyoruz. Siz bizi seçin, gözünüz arkada kalmasın. Size verdiğimiz güvence, itimat hizmetimizi aldığınız sürece sizi mutlu edecektir.