“ARILARDAN İLHAM ALDIK”

Arılar nasıl çiçekler arasında dolaşıp polenlerin yayılmasını sağlayarak doğamızdaki düzeni ayakta tutuyorsa; bizde çocuklarımızı ilk adımlarında kucaklayıp önce yuvalarına, sonra ilkokullarına, ardından lise ve üniversitelerine daldan dala taşıyoruz.

"Çocuklarımız bizim polenlerimiz." Ülkemize bu ışıltıları yayarken onlarla birlikte bizde her geçen gün gençleşiyor, onlar büyürken ise her yaşlarında daha da tecrübe kazanıyor onur sahibi oluyoruz. Araçlarımız, İstanbul'a her gün kalitemizin imzasını atarken, trafik kargaşasına yenilikçi toplu taşıma sistemimizle düzen getirmeye çabalıyoruz.

Daima arı gibi çalışkan,disiplinli,hizmetkar ve yararlı olmaya çalışırken; çocuklarımızın tatlı balı tekerlerimizde , Türkiye'nin en verimli kovanlarını vızıldatmaya devam edeceğiz. Sesli Turizm koltukları petekleriniz olsun.

Birlikte bir seneyi daha geride bıraktık ve yeniden zillerin çalmasını çocuklar gibi şen, heyecanla bekliyoruz. 2016 - 2017 eğitim öğretim yılımızda çocuklarımızın her birini gözlerinden öpüyor; tüm anne babalarımıza,bize ışık tutan öğretmen ve idarecilerimize sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz.

Okullarımız maalesef artık yürüme mesafelerimizin çok uzağında. Gelişen çevre ve şehir planlarını eğitim kurumlarını yavaş yavaş şehrin kalabalık ve gürültülü ortamından soyutlamakta. Birde buna bilinçli anne babalarımızın eğitim konusunda ki hassasiyetleri eklenince çocuklarımızın okullarını belirlerken tek kriterimiz eskisi gibi eve yakın olması değil.
Bırakın okulunuz ve eviniz arasında ki mesafeyi biz katedelim. Sizin sert adımlarınız okul bahçesini inletsin.

Sesli Turizm kamu ve özel sektörde okul, kurs ve dershane gibi eğitim tabanlı kurumlarda öğrenci taşımacılığı yapar.Araçlarımız öğrenci taşımacılığının gerektirdiği donanımlara sahiptir. Bu opsiyonlar ; Her koltukta yaşa göre 3 veya 4 nokta Emniyet kemeri , Otomatik kapı , Cam kilidi , Arka kısımda ışıklı DUR levhası , Okul taşıtı stickerları , Daima çalışır durumda ısıtma ve soğutma sistemleri , Yangın tüpü , İmdat çekici şekildedir. Servis araçlarımızın tamamı "Okul Servis Araçları Yönetmeliği" standartlarının yaş , güvenlik sözleşmeleri ve araç içi donanımı bakımından çok daha üstündedir. Koltuk kaza sigortalarına ek olarak 24 saat doktorlu kara ambulansı içeren Acil Sağlık Hizmeti sözleşmeleri her yıl yenilenir.

Şemsiye , battaniye ve el feneri bulundurulur. İlk yardım paketi ve planı hazırdır. Araçlarımızın tümünde yönetmeliğe uygun şartlarda rehber personel çalıştırılmaktadır. İki ayda bir araçlar, sürücüler ve rehberler denetlenerek puanlandırılır. Öğrenci servislerimizin kapıdan kapıya olması esastır. Sürücüleriniz trafik kurallarına uyar, şehir içi hız limitini aşmazlar.

Sesli Turizm çalıştığı okullarda kurumun reklam politikasının bir bölümünü üstlenir. Tüm araçların dış yüzeylerine okul logoları , okul telefon numaraları ve web adresleri sticker şeklinde tasarlanarak uygulanır. Bir ve iki servis aracı hizmet verilen okul reklamıyla giydirilir. Çalıştığımız her okula servis sorumlusu ve servis koordinatörü olmak üzere iki deneyimli servis görevlisi yerleştirilir.
Servis Koordinatörlerimize 24 saat ulaşılabilir. Böylelikle okuldan tahsis edilen bir büroda servis görevlilerimiz gün içinde öğrenci ve velilerimize daha verimli bir hizmet sunar. Sorunu yerinde dinler çözüme ulaştırır.

öğrenci taşımacılığı

Konforlu ve kaliteli öğrenci taşımacılığı hizmeti

Sesli Turizm uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile öğrenci taşımacılığı hizmetini profesyonel şekilde sizlere vermektedir. Prensiplerine bağlı ve öğrenci servisi taşımacılığı yönetmeliklerine, idari düzenlemelerine bağlı olarak hizmet veren Sesli Turizm ile taşımacılığa güven veriyoruz.

Öğrenci taşımacılığı hizmeti verirken öğrencilerimizin güvenliğini ve konforunu kendimize görev ediniyoruz. Sesli Turizm olarak öğrencileri ev ve okul arasında güvenli taşıyoruz. Mevzuatlardaki güncellemeleri ve gelişmeleri de takip ederek yürütmelere uygun bir şekilde bu hizmetimizi sürdürüyoruz.

İstanbul’da öğrenci taşıma hizmetlerini başarıyla sürdürüyoruz.

Öğrenci taşımacılığı hizmetini verirken dikkat ettiğimiz hususlar şu şekilde:

Öğrenci gidiş saatinde belirtilen adresten alınır ve dönüşte de mutlaka aynı yere bırakılır. Olabildiğince güzergâhı değiştirmemeye dikkat etsek te güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamak adına olağanüstü hallerde güzergâhı değiştirmemiz gerekebilir.

Öğrencilere almak için belirtilen saatte servis öğrencinin alınacağı adrese varır. Daha öncesinde belirlenen noktada olan öğrenci servis aracının gelmesini beklemektedir. Belirtilen alınma saati beklendikten sonra öğrenci yok ise servis aracı hareket eder.

Servis araçlarına öğrencilerin güvenliği ve sürüş güvenliği sebebiyle öğrenci ve öğretmenler dışında hiçbir şekilde yolcu alınmamaktadır. Öğrenci servis aracını kullanmayacağı günler mutlaka servis şoförüne ya da servis firmasına haber vermelidir.

Dilerse öğrenciler servis aracının geçtiği güzergâhta farklı bir noktada servis aracından inebilir, ancak bunun için servis şoförüne bilgi vermelidir.

Hizmet kalitemizi iyi tutmak adına öğrencilerimizin ve velilerimizin yukarıda bahsedilen hususlarda bize yardımcı olmasını bekliyoruz.

Servis araçlarımız yeni model araçlardan oluşmaktadır. Bakımları da gerektiği şekilde uygulanmaktadır. Servis esnasında araçta meydana gelen arızalanmalarda yedek servis araçlarımız ile öğrenci taşımacılığı hizmetimiz devam eder. Öğrencilerimize mağduriyet yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Sesli Turizm olarak kaliteli bir öğrenci taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Sesli Turizm sizlere ve öğrencilere değer verir. Öğrencilerin eğitim hayatlarında daha başarılı olmaları için ulaşım sorunlarının yarattığı stresten uzak kalmasına yardımcı oluyoruz. Ne kadar uzak mesafe olursa olsun toplu taşıma araçlarının yeterince konforlu olmayan ve yoran yapısında uzak duruyoruz. Öğrenciler artık okullarına yolda enerjilerini kaybetmeden ulaşabilecekler ve bütün enerjilerini derslerinde harcayabilecekler.